Sennik wypadają mi wlosy

Sennik: Wypadające włosy

Włosy jest to naturalny element każdego ciała, który w zależności od człowieka bardzo się od siebie różni. Istnieje teoria, że żadne włosy nie są takie same, że wszystkie różnią się od siebie kolorem i właściwościami.

Włosy we śnie mogą wskazywać na Twój stan fizyczny albo psychiczny. Sennik wyraźnie mówi, że sny o włosach oznaczają męskość i witalność, a także energię seksualną i siłę. Mają też znaczenie falliczne. Sennik interpretuje sny o włosach bardzo różnie, dlatego niezwykle ważne są okoliczności towarzyszące. Czasem włosy  odzwierciedlają także stan Twojej duszy, dlatego ważne jest, czy są grube, czy cienkie, zadbane, czy poplątane? Również istotny jest kolor włosów.

wypadanie włosów po ssri

Sennik Włosy — interpretacja snu w sennik. To coś złego??? Co to moze oznaczac. Miałam farbowane włosy. Wyszły zbyt ciemne i koleżanka powiedziała, że mi je pofarbuje. Podcieła mi trochę twierdząc, ze będę lepiej wyglądać i pofarbowała. Włosy wyszły zupełnie białe i jak się za nie złapałam to okazało się że są tak zniszczone, że wychodzą. POstanowiłam że nie będę ich dotykać to może zostaną na głowie. Zaraz też przestały być białe tylko szybko ciemniały i pomyślałam sobie że dobrze że to farbowanie koleżanki nie wyszło.

Komentarze

nokVensesagor

Vitay.by

Sen o wypadających włosach oznacza strach przed starością lub nadmierne przywiązanie do naszego wyglądu.

v.shakhov

Zostaw swoją myśl