Sennik wypadające włosy blond

sennik wypadające włosy blond

Interpretacja: wrozka. Interpretacja: Andora. Interpretacja: Bogna1. Włosy - białe: Pozbędziesz się przygnębiającego niepoko­ju.

Sen – włosy

WAX NATURAL Szampon głęboko oczyszczający PURE NATURAL ograniczający wypadanie włosów

Zarejestruj się Zaloguj się. Sennik Największa sennik internetowy w Polsce. Strona główna » Interpretacje » W » Włosy sennik egipski. Włosy sennik egipski Znaczenie podstawowe. Zaloguj się, aby szybciej dodawać sny i mieć je wszystkie w jednym miejscu. Dodaj e-mail, aby otrzymywać odpowiedzi na temat Twojego snu Twój e-mail nie będzie widoczny. Mój sen był dziwny , snil mi sie moj nienarodzony synek dzis miałby3lata, snilo mi sie ze szwagierka obciela mu wlosy , wygladal slicznie ale rozpetalo to miedzy nami straszna awanture. Caly czas mam w glowie ten sen.

Włosy jest to naturalny element każdego ciała, który w zależności od człowieka bardzo się od siebie różni. Istnieje teoria, że żadne włosy nie są takie same, że wszystkie różnią się od siebie kolorem i właściwościami. Naturalnym jest również to, że włosy każdego dnia wypadają, a w ich miejsce codziennie pojawiają się nowe. Co oznaczają włosy we śnie? Czy jest to dobry czy zły zwiastun? A może włosy stanowią ostrzeżenie, dotyczą duchowych aspektów naszego życia?

Komentarze

Śniły Ci się włosy?

Link M.

serhij

Zostaw swoją myśl