Serum na porost włosów agafii

serum na porost włosów agafii

Nie pamiętasz hasła? Zaloguj się! Zdarza się najlepszym. Już pamiętam!

Aktywne ziołowe serum na porost włosów APTECZKA AGAFII

Pierwszy raz na Wizaż Zarejestruj się. Nie pamiętasz hasła? Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło. Masz już konto? Zaloguj się. Serum zawiera w swoim składzie kompleks ekstraktów i olei z roślin stymulujących pobudzenie wzrostu — prawoślaz, cytryniec chiński, żeń-szeń, melisa, korzeń łopianu, pokrzywa, kotki brzozowe oraz prowitaminę B5, kompleks drożdży piwnych, papryczkę chili i Climabazol®. Prowitamina B5 — stymuluje przemianę materii, aktywizuje regenerację komórek skóry.

Tak też było i u mnie, używana sumiennie przez miesiąc nie dała żadnego rezultatu, byłam bardzo zawiedziona Bo ja ją stosuje zawzięcie i wściekam się że włosy jak wypadały to wypadają, a może to właśnie przez nią! Jestem prawie pewna. Nigdy mi nie wypadały włosy w takich ilościach! A od kiedy je odstawiłam to istna masakra. Oprócz tego że dziala super na włosy nie zauwazylam przyspieszenia porostu, niestety ehh :c.

Komentarze

ardashev

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Aktywne serum ziołowe na porost włosów zawiera w swoim składzie kompleks ekstraktów i olejów z roślin stymulujących pobudzenie wzrostu - prawoślaz, cytryniec chiński, żeń-szeń, melisa, korzeń łopianu, pokrzywa, kotki brzozowe oraz prowitaminę B5, kompleks drożdży piwnych, papryczkę chili i Climabazol.

rustamakhmetov

baadaddnpg

Zostaw swoją myśl