Serum łopianowe przeciw wypadaniu włosów elfa pharm burdock serum

Aktywne składniki serum łopianowego przenikają do skóry głowy i odżywiają korzenie włosów, dzięki czemu poprawiają ich funkcje. W trakcie regularnego stosowania serum zmniejsza się wypadanie włosów i poprawia się wzrost nowych włosów, następuje odbudowa struktury keratynowej. Włosy stają się mocniejsze, bardziej gęste i pełne blasku.

U mnie na wypadanie bezbłędnie pomógł ich olejek łopianowy z olejkiem z drzewa herbacianego aplikowany codziennie na 30 minut na skalp : No i po czasie widzę też nowe baby hair :. Muszę się rozejrzeć za tym olejkiem, kiedyś go miałam ale w starej wersji ;. Zestaw wygląda całkiem przyzwoicie ; Z szybkim wzrostem włosów nie mam problemów, lecz gorzej już z wypadaniem, więc na pewno przyjrzę się bliżej temu duetowi.

Z nieba mi spadasz. Dopiero zaczęłam stosować jantar, ale już myśle nad kolejną wcierką, bo "zapuszczam się na wiosne". Poszukam opini, chociaż w sumie wszystko mi jedno co będę wcierać. Zaplanowałam jedną naturalną wcierke, jedną bezalkoholową i jedną alkoholową, ale włosy i tak rosną mi szybko więc to bardziej eksperyment.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Olejowy ekstrakt łopianowy wchodzący w skład Serum łopianowego wzbogacono cennymi, biologicznie aktywnymi składnikami. Pozyskano je z korzenia łopianu większego nowoczesną, ale naturalną metodą ekstrakcji, przyjazną dla człowieka i środowiska, z użyciem naturalnego rozpuszczalnika jakim jest CO2 w warunkach nadkrytycznych. Pozwala to pozyskać maksymalną ilość substancji aktywnych przy pełnym zachowaniu ich korzystnych cech. Aktywne składniki Serum łopianowego przenikają do skóry głowy i odżywiają korzenie włosów, dzięki czemu poprawiają ich funkcje.

Komentarze

seo_seo

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia. Jest polecana na różnorodne problemy włosów kobiet i mężczyzn: nadmierne wypadanie, słaby, powolny wzrost i zmęczenie zabiegami, łupież, suchość i swędzenie, uszkodzona struktura, łamliwość, rozdzielanie się końcówek, brak blasku. Kompleks chroni przed wieloma czynnikami powodującymi wypadanie, znacznie poprawia umocowanie włosa w skórze, wzmaga pojawianie się nowych, młodych i zdrowych włosów, dostarcza odżywczych składników bezpośrednio do korzenia i matrix włókien włosów.

Alexus007

Jest polecana na różnorodne problemy włosów kobiet i mężczyzn: nadmierne wypadanie, słaby, powolny wzrost i zmęczenie zabiegami, łupież, suchość i swędzenie, uszkodzona struktura, łamliwość, rozdzielanie się końcówek, brak blasku.

s3rg1k

Wygląda na fajny i skuteczny produkt, chętnie go wypróbuję : Pozdrawiam :. Nie znam, fajnie że Tobie się podoba.

valentina2560

Zostaw swoją myśl