Siwienie i wypadanie wlosow w mlodym wieku

Pierwszy siwy włos to nadwyraz kulturowa i społecznie przyjęta oznaka, że wchodzi się w dojrzałość. Jednak rodzi się tutaj pytanie czy da się w jakiś sposób zatrzymac nadmiernie postępujące siwienie włosów na głowie? Oczywiście, że się da! Chociaż, żeby nie było zbyt kolorowo trzeba wiedzieć, że nie jest to łatwy proces. Wszystko zależy przede wszystkim od takich czynników jak szeroko rozumiana genetyka, nadmierne tempo życia czy też nie od końca zdrowa dieta.

Siwe włosy w młodym wieku - przyczyny i porady

Przez ailime1 , Sierpień 23, w Dyskusja ogólna. Powiem więcej, wyśmiał mnie.

Problem nadmiernego wypadania włosów dotyczy nawet dwudziestolatków, a niektórych dotyka nawet wcześniej. Przyczyn może być wiele. Na jedne nie mamy wpływu, inne możemy wyeliminować. Czy wiedziałeś, że problem nadmiernego wypadania włosów dotyczy nawet dwudziestolatków? Mimo dostępności szerokiej gamy szamponów i odżywek dedykowanych do określonego typu włosów, wielu mężczyzn zaczyna łysieć nawet przed ukończeniem 20 roku życia.

Komentarze

Just B.

Wypadanie włosów u kobiet a mężczyzn Przyczyny nadmiernego wypadania włosów uzależnione są od płci, również sam sposób łysienia przebiega inaczej, co Wypadanie włosów po ciąży to problem dość częsty u wielu kobiet.

igor.r

Zostaw swoją myśl