Skrzypovita serum przeciw wypadaniu włosów opinie

skrzypovita serum przeciw wypadaniu włosów opinie

Serum przeznaczone do pielęgnacji włosów przerzedzonych, słabych, cienkich i skłonnych do wypadania. Codzienna, systematyczna aplikacja serum Skrzypovita PRO zapewni Twoim włosom młodość, żywotność i uchroni je przed przerzedzeniem. Produkt posiada lekką konsystencję, która nie obciąża i nie przetłuszcza włosów, a jego aplikacja za pomocą dyfuzora jest łatwa i wygodna. Skrzypovita PRO rewitalizuje i odżywia włosy, stymuluje ich wzrost, czego efektem jest wysyp tzw.

Skrzypovita, Pro-serum przeciw wypadaniu włosów

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

BIOTEBAL - LEK Nr 1 NA RYNKU*

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Rewitalizuje i odżywia włosy. Stymuluje wzrost nowych włosów tzw. Zmniejsza wypadanie włosów. Łatwa i wygodna aplikacja. Lekka formuła nie przetłuszcza włosów. Produkt kupiłam razem szamponem do włosów. Mam cienkie, długie włosy.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta. Informujemy, iż ceny produktów oraz ich dostępność prezentowana na stronie apteki internetowej różnią się od cen produktów oraz ich dostępności w aptekach stacjonarnych.

Komentarze

newfed

Sergeant

Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Musisz mieć uruchomioną obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z tej witryny.

RIVA3

Zostaw swoją myśl