Skuteczne domowe sposoby na porost włosów

Grube, lśniące i zdrowe włosy są marzeniem każdego. Ale czasami wystarczą nawet najdrobniejsze błędy w odżywianiu czy pielęgnacji, by włosy zaczęły się łamać, rozdwajać i wypadać. Na ratunek mogą przyjść domowe sposoby, które stanowią świetną alternatywę kosztownych zabiegów dermatologicznych. Poznaj 10 sposobów, które pobudzą Twoje włosy do wzrostu. Do ich przygotowania wystarczą najprostsze i tanie produkty spożywcze. Dzięki nim stworzysz skuteczne preparaty, gwarantujące szybszy porost włosów.

Co zrobić, aby przyspieszyć porost włosów? Mamy kilka skutecznych sposobów

Włosy to jedna z pierwszych cech wyglądu na jaką zwracamy uwagę podczas kontaktów towarzyskich. Piękne i zadbane włosy to wizytówka….

Dzięki naturalnej kuracji trwale wyprostowałam włosy

Chcesz mieć długie, gęste, piękne włosy, a wciąż jest ich za mało i rosną za wolno? Pora poznać skuteczne sposoby na szybki porost włosów, które sprawiają, że urosną one w miesiącu nawet do 2 cm! Zapuszczanie włosów to żmudny proces, który wymaga od nas dużo cierpliwości.

Często pojawia się pytanie, jak przyspieszyć porost włosów? Żadna z metod nie sprawi, że włosy urosną Wam o 10 cm. Każda jednak skutecznie przyśpiesza ich wzrost. Myślmy jednak realnie i bierzmy pod uwagę indywidualne cechy włosów - będzie to od kilku mm w miesiącu do nawet 2 cm. W temacie, jak przyspieszyć porost włosów chodzi przede wszystkim o masaż również mycie z głową w dół. Do skóry głowy w takiej pozycji spływa więcej krwi, dzięki czemu poprawia się krążenie, cebulki są bezpośrednio stymulowane, a składniki odżywcze z kosmetyków lepiej się wchłaniają. Samo opuszczanie głowy nie zdziała oczywiście cudów, ale już z wcierką może przynieść dobre efekty w tej pozycji mamy też lepszy dostęp do skóry i nie ma ryzyka tarcia samych włosów. Wcierka alkoholowa, bezalkoholowa, domowa - każda!

Tradycja podaje bardzo wiele metod na  porost włosów. Warto bliżej im się przyjrzeć, gdyż w tych ludowych mądrościach czasem kryją się wieki doświadczenia medycyny naturalnej. A nie ma nic tak dobrego, jak sposób całkowicie naturalny — stworzony jeszcze w czasach, gdy człowiek żył blisko natury i musiał respektować jej prawa. Przeczytaj skuteczne domowe sposoby na porost włosów. Skrzyp polny od prawieków doceniany za swoje właściwości odmładzające i wzmacniające. Powstrzymuje siwienie i hamuje wypadanie włosów.

Komentarze

woldemarr

Renult

poplop

bordina

Zostaw swoją myśl