Sok z rzepy na wypadanie włosów

Niniejszy wpis skierowany jest zarówno do Pań, które pragną mocnych, nieprzetłuszczających się i szybko rosnących włosów, jak i do Panów, którzy z trwogą widzą w lustrze powiększające się zakola. Jest to warzywo tanie i niezwykle skuteczne w walce o Twoje piękne włosy. O właściwościach czarnej rzepy dowiedziałem się od swojej babci, która dość często korzystała z jej dobrodziejstw.

Czarna rzepa to w tradycji ludowej najlepszy surowiec do utrzymania włosów w dobrej kondycji. Czarną rzepę można przyjmować od wewnątrz w formie sałatek a także soku — metoda ta znana jest już od starożytności, są dowody na to, że stosowano ją w Egipcie. Czarna rzepa ma wiele udowodnionych działań — działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

Zabiegi z czarnej rzepy

Twoje włosy będą rosnąć jak szalone dzięki temu naturalnemu lekarstwu

Komentarze

artjomb

Witam, pozwoliłam sobie zamieścić link do tego postu w moim poście o czarnej rzepie. Bardzo dziękuję za tak wartościowe treści.

axEy

W okresie wczesnej jesieni wiele kobiet obserwuje wzmożone wypadanie włosów oraz stopniowe przerzedzanie się czupryny, która jeszcze parę miesięcy wcześniej nie pozostawiała nic do życzenia. Osłabienie kondycji włosów może sugerować niedobór witamin, szczególnie tych z grupy B z biotyną włącznie, problemy hormonalne lub niedobór żelaza we krwi.

nail

Zostaw swoją myśl