Soki na wzmocnienie włosów

Sok dla Włosów i Paznokci

Wysyłka gratis. Diety prezent.

Co do tego nie ma wątpliwości już po pierwszym łyku takiego napoju. Oprócz tego, że świetnie smakują, to fantastycznie oczyszczają organizm i zaopatrują go w mnóstwo witamin, mikroelementów i soli mineralnych. Usuwają martwe komórki, rozpuszczają śluz, rozpuszczają sole i kamienie, niektóre zapobiegają chorobom nowotworowym. Kolejną ich zaletą jest to, że są szybko przyswajane przez organizm — w ciągu około 30 minut. Soki należy pić powoli, małymi łykami, najlepiej bezpośrednio po przyrządzeniu. Soki owocowe zachowują wszystkie zdrowe składniki do 4 godzin po przyrządzeniu, natomiast warzywne — do około 10 godzin.

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. U mnie też tylko sama piję niestety. Najczęściej soki na bazie jabłka, buraków, gruszek, selera naciowego, natki pietruszki, szpinaku. Rozdrabniam blenderem i dolewam wody mineralnej. Cholernie chciałabym nauczyć się pić soki! Nawet dostałam sokowirówkę na święta! Jestem mega leniem i nie piję ich z czystego lenistwa :.

Piękne bejbiki! Czytałam o magicznej mocy natki pietruszki, czekam aż wyrośnie w moim ogrodzie :. Ostatnio zauważyłam nawet takie 5 mm maluszki! Jeśli wszystkie wyrosną zdrowo i nie wypadną, to za rok, czy tam 2 lata powinnam mieć dużooo gęstsze włosy ;. Dobra wyciskarka przede wszystkim.

Komentarze

Wysyłka gratis.

Scooby

Ailita

Boaggincifiam

Zostaw swoją myśl