Strasznie wypadają mi włosy po porodzie

strasznie wypadają mi włosy po porodzie

Przez Gość zośkkaa, Maj 18, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. Słuchajcie co robic kiedy równo 3 miesiące po urodzeniu zaczełam tracic nagminnie wlosy. Po prostu wypadaja mi tak strasznie ze wole juz wiazac je w kitke zeby tego nie widziec

Skąd się bierze WYPADANIE WŁOSÓW po ciąży

Przez dziewięć miesięcy ciąży zdążyłaś się przyzwyczaić, że twoje włosy są gęste i lśniące. Dlatego gdy po porodzie nagle zaczynają wypadać, wpadasz w panikę. Niepotrzebnie, bo wypadanie włosów po ciąży to zjawisko normalne i wkrótce minie.

Rola stresu w łysieniu plackowatym

Przyczyny wypadania włosów- rozmowa z trychologiem Magdą Szymczak

Pomocy, jestem 2 miesiące po porodzie i z przerażeniem stwierdzam, że strasznie wypadają mi włosy. Może znacie jakiś cudowny środek, proszę o pomoc!!!!!!! Z tej samej serii jest jeszcze odżywka, ampułki i serum. Używam szamponu Neril- do nabycia w aptece 13 zł i tabletki Merz Special. Jest znaczna poprawa. Trzeba to jakos przezyc i juz. Ja jestem 3,5 miesiąca po porodzie i od 3 tygodni przeżywam koszmar. Zostało mi chyba juz połowę włosów.

Zaczęło się dwa miesiące po porodzie. Gdyby nie kosmyki wokół twarzy to widać by było zakola!! Podobno do 6 m-ca wypadają. A jak było u was?

Komentarze

strekov

Jestem cztery miesiącą po cc, strasznie wypadają mi włosy, już nie mogę sobie z tym dać rady i boję sie że wręcz wyłysieję a napewno że strasznie mi się włosy przeżedzą a mam długie, kupiłam sobie preparat ze skrzypu ale efektów nie ma.

memb3r

serg7

anka_marketanka

Zostaw swoją myśl