Szampon bioxsine do włosów wypadających opinie

szampon bioxsine do włosów wypadających opinie

Bioxsine DERMAGEN Szampon dla Kobiet do włosów farbowanych 300 ml

Czytałam już na innych blogach kilka recenzji na ich temat i dziewczyny chwalą sobie ten produkt. Ale cena faktycznie nie jest zbyt zachęcająca, ale jeżeli działa to może warto zainwestować :D.

10 CM WŁOSÓW W TRZY MIESIĄCE! - NAJLEPSZE SUPLEMENTY I SPOSOBY NA WYPADAJĄCE WŁOSY

garnier neril wypadanie włosów

Składniki te przenikają do cebulek włosowych wzmacniając je od środka, poprawiając ich kondycję i wytrzymałość. Specjalny ziołowy składnik zawarty w Bioxsine , Biocomplex B11, zapobiega wypadaniu włosów. Zwiększa gęstość i wzmacnia włosy, a regularne i ciągłe stosowanie szamponu sprzyja wzmacnianiu aktywnych mieszków włosowych. Dodatkowo szampon Bioxsine dla Kobiet zawiera krzem, pantenol, niacynamidy i beta-sitoterol. Składniki te nawilżają włosy i nadają im połysk, regulują wydzielanie sebum, usuwają uszkodzenia powstałe podczas czesania i stylizacji włosów oraz zapewniają włosom odpowiednią ochronę. Dodatkowo szampon przeznaczony do włosów farbowanych chroni kolor włosów, zapewniając włosom miękkość i naturalny połysk.

Komentarze

bellarino4ka

Według wielu włosy są naszą wizytówką, a piękne loki to rzecz niesłychanie ważna dla kobiet, ponieważ zadbane z pewnością zwrócą uwagę płci przeciwnej. Jednak co zrobić, gdy na szczotce zostaje coraz więcej włosów, a co gorsza, widzimy różnicę w stosunku do dawnej objętości?

lesa

Zostaw swoją myśl