Szampon na słabe wypadające włosy

Mogłabyś polecić jakiś produkt piankę czy lakier, nie mam pojęcia , który nada włosom objętość na dłużej, nie niszcząc ich? Kiedyś po prostu kładłam piankę, czasem poprawiłam lakierem i się trzymało wycieniowane sianko, ale teraz mi szkoda, a włosy są dość ciężkie, bo zeszłam z cieniowania. Może strasznego przyklapu nie mam, ale uwielbiałam efekt push-up i chętnie bym do niego wróciła, małym kosztem dla włosów. Jak małym kosztem dla włosów, to polecam glinkę : Pozostałe kosmetyki, które przychodzą mi do głowy, zawierają alkohol. Na większe wyjścia polecam żel w sprayu Hegron podsuszany suszarką - działa lepiej niż tapir. Chodzi mi bardziej o coś na co dzień, co pomogłoby unieść włosy i utrzymać moją długą grzywkę na miejscu - ciągle opada mi na twarz i po 3 godzinach jest już tłustawa od odgarniania, przez co zastanawiam się, czy jej nie obciąć.

Sposoby na wypadające włosy

Nieodpowiedni styl życia, dużo stresu, ciąża i fatalne odżywianie są zwykle przyczyną nadmiernego wypadania włosów. W niektórych przypadkach winne są geny lub przebyte choroby. Zbyt obfite wypadanie włosów dokucza zarówno kobietom, jak i dla mężczyznom. Utrata włosów kojarzy się z mniejszą atrakcyjnością, co często prowadzi do kompleksów.

SPOSÓB na WYPADANIE WŁOSÓW u mężczyzn - David Dori

Według wielu włosy są naszą wizytówką, a piękne loki to rzecz niesłychanie ważna dla kobiet, ponieważ zadbane z pewnością zwrócą uwagę płci przeciwnej. Jednak co zrobić, gdy na szczotce zostaje coraz więcej włosów, a co gorsza, widzimy różnicę w stosunku do dawnej objętości? Na pomoc mogą przyjść nam specjalistyczne szampony, które dzięki właściwie dobranym składnikom zatrzymają proces, a nawet sprawią, że gęsty włos powróci. Kiedyś nie było wiadomo dlaczego ludzie łysieją, teraz medycyna potrafi nam na to odpowiedzieć! Geny to nie wszystko, wpływ mają także zmiany hormonalne, źle dobrana dieta, stany zapalne, leki czy nawet zbyt duży poziom stresu utrzymujący się przez dłuższy czas. Sami także przyczyniamy się do osłabienia jakości włosa — antykoncepcja, zbyt częste farbowanie, źle dobrane kosmetyki, suszenie gorącym nawiewem suszarki, nadużywanie prostownicy, zbyt mocne ściąganie włosów gumką czy noszenie popularnej recepturki. Dlaczego warto stosować olejek rycynowy na włosy i skórę głowy? Specjalista zajmujący się problemami z włosami to trycholog. Podczas pierwszego spotkania będzie nas wypytywał o styl życia, brane leki oraz codzienną pielęgnację, a badanie przeprowadza za pomocą specjalnego urządzenia — trychoskopu, jest to rodzaj mikrokamery dzięki której lekarz może ocenić stan skóry głowy.

Komentarze

temofey

krytim)net

Zanim zastanowimy się nad przyczynami wypadania włosów, należy ustalić, czy rzeczywiście jest tak, że nasze włosy nadmiernie wypadają.

Geksogen

Zostaw swoją myśl