Szampon na wypadanie wlosow po ciazy

Nie radzilabym stosowac zadnych szamponow, poniewaz w ciazy z uwagi na zmiany hormonalne wlosy moga i beda wypadac,. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła?

Wypadanie włosów po ciąży

Łysienie  po porodzie lub jeszcze w okresie ciąży choć jest sprawą, która spędza sen z powiek wielu kobiet, zwykle samoistnie mija. Podstawą do zadbania o kondycję włosa w tym trudnym okresie jest  zdrowa, zbilansowana dieta , wzmacniające  kosmetyki   do pielęgnacji włosów  i unikanie stresu. Jak jeszcze radzić sobie z wypadaniem włosów w okresie ciąży i karmienia? Podpowiada dr Marta Kurzeja.

Moja walka z wypadającymi włosami i aktualna pielęgnacja

Wypadanie włosów po ciąży to bardzo przykra dolegliwość, z którą zetknęłam się po raz kolejny. Jeśli również dokucza Ci ten problem, sprawdź, skąd się bierze i co na wypadanie włosów stosuję każdego dnia. Mogłaś zauważyć, że w czasie ciąży Twoje włosy były piękne jak nigdy wcześniej, natomiast po porodzie codziennie zadajesz sobie pytanie: dlaczego strasznie wypadają? Czy to wina karmienia piersią, osłabienia organizmu czy przyczyna jest zupełnie inna? Jak zapobiec wypadaniu włosów?

Komentarze

FD

Moralno_Net

Zostaw swoją myśl