Szampon na wypadanie włosów revitax

szampon na wypadanie włosów revitax

Ciekawy produkt, muszę zapamiętać, ja swego czasu na wypadanie włosów zaczęłam stosować wcierki i pomogło :. Chyba będę się musiała rozejrzeć za tym szamponem. Brzmi bardzo interesująco.

REVITAX Szampon na porost włosów 250 ml

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Odświeżający szampon zapobiegający uwarunkowanemu dziedzicznie lub hormonalnie wypadaniu włosów. Pielęgnuje włosy i jest przy tym łagodny dla skóry głowy.

vichy na wypadające włosy opinie

Bezpieczna dostawa Zobacz. Odświeżający szampon zapobiegający uwarunkowanemu dziedzicznie lub hormonalnie wypadanie włosów. Zapytaj farmaceutę. Zdjęcie ma charakter poglądowy. Opis Odświeżający szampon zapobiegający uwarunkowanemu dziedzicznie lub hormonalnie wypadanie włosów. Dawkowanie Szampon należy wmasować w mokre włosy i przez kilka minut pozostawić na skórze głowy, a następnie starannie spłukać wodą. Szampon nadaje się do codziennego mycia włosów. Działanie Szampon pielęgnuje włosy i jest przy tym łagodny dla skóry głowy.

Komentarze

Spośród wielu dostępnych na rynku szamponów na porost włosów wybraliśmy te, które najlepiej sprawdzają się w rzeczywistości.

Bliss01

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Odświeżający szampon na porost włosów Natko Revitax zapobiegający uwarunkowanemu dziedzicznie lub hormonalnie wypadaniu włosów.

Kostyan

abisul

max800

Zostaw swoją myśl