Szampon przeciw wypadaniu włosów ducray

szampon przeciw wypadaniu włosów ducray

Prześlij komentarz Dziękuję za każdy komentarz. Z miłą chęcią zajrzę również do Was! Jeśli obserwujesz mój blog-poinformuj mnie o tym, na pewno się odwdzięczę.

DUCRAY Anaphase+, szampon przeciw wypadaniu włosów, 200ml

DUCRAY Anaphase+, szampon przeciw wypadaniu włosów, 200ml - opis produktu

SPOSÓB na WYPADANIE WŁOSÓW u mężczyzn - David Dori

Oryginalnemu złożony skład szamponu pobudza przebiegające w skórze procesy życiowe, zwiększając w ten sposób skuteczność stosowanych toników leczniczych. Zawarty w produkcie nikotynian tokoferolu, pobudza mikrokrążenie na poziomie cebulki i optymalizuje warunki wzrostu włosa. Natomiast efektem sprzężonego działania wyselekcjonowanego kompleksu witamin B jest wzmocnienie osłabionych włosów przy ich korzeniach. Kremowa konsystencja szamponu ułatwia przeprowadzenie starannego masażu skóry głowy w czasie mycia włosów. W przypadku wypadania włosów taki masaż jest niezwykle istotny, gdyż ujędrnia on skórę oraz zwiększa penetrację przez nią składników aktywnych. Jego doskonała tolerancja sprawia, że można go stosować codziennie i tak długo jak chcemy.

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

rotveller

Klorane B5 jest jednym z najlepszych szamponów na wypadanie włosów. Preparat ten powstał na bazie takich związków, jak chinina oraz witamina B, dlatego dobrze wzmacnia pasma już od nasady, aż po same końce.

WDesigner

Norma dziennej utraty włosów

topmed

Maestra

Zostaw swoją myśl