Szampon przeciw wypadaniu włosów farbowanych

Hair Pharma - kosmetyki trychologiczne, przeciw wypadaniu włosów

Organiczny ekstrakt z kasztanowca Pobudza mieszki włosowe i jest jedną z najbardziej sku­tecznych substancji przywracających mikrokrą­żenie. Dzięki zawartości saponin i eskuliny, re­guluje przepuszczalność i odporność włókien włosów. Mentol Ma działanie antyseptyczne, odkażające i odświeżające.

MOJA PIELĘGNACJA WŁOSÓW FARBOWANYCH - HITY KOSMETYCZNE

Według wielu włosy są naszą wizytówką, a piękne loki to rzecz niesłychanie ważna dla kobiet, ponieważ zadbane z pewnością zwrócą uwagę płci przeciwnej. Jednak co zrobić, gdy na szczotce zostaje coraz więcej włosów, a co gorsza, widzimy różnicę w stosunku do dawnej objętości? Na pomoc mogą przyjść nam specjalistyczne szampony, które dzięki właściwie dobranym składnikom zatrzymają proces, a nawet sprawią, że gęsty włos powróci. Kiedyś nie było wiadomo dlaczego ludzie łysieją, teraz medycyna potrafi nam na to odpowiedzieć! Geny to nie wszystko, wpływ mają także zmiany hormonalne, źle dobrana dieta, stany zapalne, leki czy nawet zbyt duży poziom stresu utrzymujący się przez dłuższy czas. Sami także przyczyniamy się do osłabienia jakości włosa — antykoncepcja, zbyt częste farbowanie, źle dobrane kosmetyki, suszenie gorącym nawiewem suszarki, nadużywanie prostownicy, zbyt mocne ściąganie włosów gumką czy noszenie popularnej recepturki. Dlaczego warto stosować olejek rycynowy na włosy i skórę głowy?

Innowacyjny produkt sprawia, że włosy stają się lśniące i zdrowe. Idealny dla włosó suchych, kręconych lub prostych. Zawiera olejek arganowy oraz makadamia, witaminę E, dzięki czemu jest idealną ochroną dla łodygi włosa. Linia bio zawiera składniki aktywne pozyskiwane z certfikowanych upraw ekologicznych, pozbawiona slsów i sztucznych barwników. Pozostawia włosy wygładzone, mocniejsze i odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Maska zapewnia dogłębne odżywienie włosów.

Komentarze

Wypadające włosy są problemem, który dotyka coraz więcej osób. Niektórzy tracą ich więcej, inni mniej.

din

stockholmer

Niezwykłe bogactwo aktywnych składników roślinnych w walce z nadmiernym Szampony na wypadanie włosów to kosmetyki wzmacniające cebulki włosów.

isara

Zostaw swoją myśl