Szampon radical na wypadanie włosów opinie

szampon radical na wypadanie włosów opinie

Według wielu włosy są naszą wizytówką, a piękne loki to rzecz niesłychanie ważna dla kobiet, ponieważ zadbane z pewnością zwrócą uwagę płci przeciwnej. Jednak co zrobić, gdy na szczotce zostaje coraz więcej włosów, a co gorsza, widzimy różnicę w stosunku do dawnej objętości? Na pomoc mogą przyjść nam specjalistyczne szampony, które dzięki właściwie dobranym składnikom zatrzymają proces, a nawet sprawią, że gęsty włos powróci. Kiedyś nie było wiadomo dlaczego ludzie łysieją, teraz medycyna potrafi nam na to odpowiedzieć! Geny to nie wszystko, wpływ mają także zmiany hormonalne, źle dobrana dieta, stany zapalne, leki czy nawet zbyt duży poziom stresu utrzymujący się przez dłuższy czas. Sami także przyczyniamy się do osłabienia jakości włosa — antykoncepcja, zbyt częste farbowanie, źle dobrane kosmetyki, suszenie gorącym nawiewem suszarki, nadużywanie prostownicy, zbyt mocne ściąganie włosów gumką czy noszenie popularnej recepturki.

Radical, Med, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Szampon doskonale oczyszcza i pielęgnuje skórę głowy oraz włosyów, wyraźnie wzmacnia i hamuje wypadanie włosów, poprawia ich kondycję i wygląd, pozostawiając aksamitnie gładkie i lśniące.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Preparat do włosów zniszczonych i wypadających, wymagających regeneracji i odżywienia. Specjalnie opracowana, receptura, bogata w składniki aktywne w wysokim stężeniu — ekstrakt ze skrzypu polnego, prowitamina B5, Trichogen, Polyplant Hair, Inulina z cykorii — odżywia i wzmacnia cebulki włosowe oraz hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost. Dzięki regularnemu stosowaniu kompleks Radical wzmacnia i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy, zwiększa ich grubość i wytrzymałość na uszkodzenia oraz zapobiega przetłuszczaniu.

Od ponad roku zmagam się z problemem wypadających włosów. Ze względu na to, że delikatne zmiany takie jak wzbogacenie diety nie przyniosły oczekiwanych efektów, postanowiłam poszukać jakiegoś skutecznego preparatu. W tym celu udałam się do apteki, ponieważ sądziłam, że jest to najodpowiedniejsze miejsce do znalezienia kosmetyku o silnym działaniu, które pomoże moim włosom. Zakupiłam tam Radical szampon przeciw wypadaniu włosów. Niestety bardzo szybko się zawiodłam, choć zawarte w ulotce informacje brzmiały bardzo obiecująco. Postępowałam zgodnie ze wszystkim umieszczonymi na niej zaleceniami, a każde mycie głowy szamponem wykonywałam dwukrotnie ponieważ moje włosy dodatkowo jeszcze się przetłuszczają. Przed rozpoczęciem kuracji, podczas mycia włosów, jak i w trakcie ich rozczesywania wyciągałam około dwóch garści włosów.

Komentarze

Cska3ka

Jako kobieta staram się dbać o swoje długie włosy, jak tylko potrafię.

tapakah2001

julia095

Zostaw swoją myśl