Tabletki na wypadanie włosów z palmą sabałową

WYPADANIE WŁOSÓW/ŁYSIENIE ANDROGENOWE Q&A: Czy miałam nawroty? Suplementy i zioła, które mi pomogły!

Dzisiaj zapraszam na post z produktami do włosów, które w składzie mają palmę sabałową. Palma stosowana jest przy łysieniu oraz przy hamowaniu łojotoku. Na całe szczęscie!

domowe sposoby na wzmocnienie włosów forum

Ciekawe jakby kapsułki z palmą sabałową 'jadły się' z domowymi maskami, odżywkami, palma w żółtku itd. Muszę zgłębić co ona tam zmajstrowała:D. Faktycznie widziałam już jakiś czas temu jej wpis! Jest więc kilka osób które testują. Ja tylko mam zawsze opory przed wszystkim co ma "poleżeć". Boję się, że się zepsuje, ja się nie zorientuje i będzie więcej szkody niż pożytku. Wolałabym chyba coś się robi i od razu nakłada. Dziewczyny, trafiłyście może gdzieś na w miarę niedrogi i dostępny! To tak jak dzisiaj gin do mnie na pytanie czy są jakieś ziołowe zamienniki, czy mogę stosować coś innego, żeby nie doświadczać skutków ubocznych tabletek. Dowiedziałam się, że nie.

Nadmierne wypadanie włosów to problem zarówno mężczyzn jak i kobiet. Czasami jest to proces odwracalny, bo fryzura może ulegać przerzedzeniu na skutek pewnych chorób, zażywania niektórych leków czy niewłaściwego odżywiania prowadzącego do niedoborów pokarmowych. To także wynik niewłaściwie przeprowadzanych zabiegów fryzjerskich czy złej pielęgnacji włosów. W takich przypadkach, po kilku tygodniach od usunięcia przyczyny łysienia, następuje porost włosów i fryzura powraca do normy.

Komentarze

Wypadanie włosów od zawsze było problemem, który dotyczył wielu osób. Zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

dn0

Palma sabałowa jest rośliną, wykorzystywaną w głównej mierze w leczeniu chorób układu moczowego. Kuracja przy użyciu tej rośliny polecana jest mężczyznom, którzy zmagają się z przerostem gruczołu krokowego prostaty , zapaleniem jąder oraz ich niedoczynnością, a także z problemami z erekcją.

dhfghdghfgh

Ciekawe, ciekawe.. Ja właśnie szukam jakichś alternatywnych sposobów na opanowanie tego problemu, więc może rozejrzę się za tym specyfikiem.

Tokito

ATJ

Zostaw swoją myśl