Thyrozol a wypadanie włosów

Zachowawcze leczenie nadczynności tarczycy, szczególnie w przypadku małego wola lub jego braku, a także u młodszych pacjentów oraz w przygotowaniu do chirurgicznego usunięcia tarczycy. Długotrwałe leczenie przeciwtarczycowe w przypadku braku możliwości wykonania zabiegu chirurgicznego. Przygotowanie do podania jodu radioaktywnego oraz w okresie przerw w podawaniu jodu radioaktywnego. Przed badaniami diagnostycznymi z zastosowaniem środków kontrastowych zawierających jod. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tabletki należy przyjmować w całości, popijając dostateczną ilością płynu.

Mam 24 lata i od ok. Brałam różnego rodzaju suplementy diety na włosy, ale nie zauważyłam, aby mi pomagały. Mam okresy, kiedy włosy wypadają mi garściami, spokój miesiące i znów wypadanie. Ostatnio wyrwałam sobie kilka grubych i sztywnych włosow. Moje włosy są długie do pasa i cienkie, dlatego mnie zastanawia skąd wzięły się te pojedyncze wyglądające jak drut wlosy??? Byłam raz u dermatologa, to przepisał mi kolejne tabletki na włosy, które dały tyle, co poprzednie preparaty. Przez ostatni rok leczyłam nadczynność tarczycy. Czy to może być powodem problemów z włosami?

Tagi: wypadanie włosów , łysienie , choroby tarczycy , tarczyca. Zastrzeżenia odpowiedzialności. Stres zaburza zdolność do dokonywania pozytywnych zmian. Wypadają ci włosy? Być może to wina zanieczyszczenia powietrza.

Komentarze

bupMyncPrurry

Nie pamiętasz hasła.

Juliette

Zostaw swoją myśl