Trychoxin kuracja przeciw wypadaniu włosów

Mi włosy strasznie wypadają na jesień. Teraz trochę się to uspokoiło. Mój fryzjer właśnie mnie uspokajał, że z racji tego, iż mam włosy do pasa, to wydaje się, że wypada ich więcej niż rzeczywiście. To jest okropne. Wiem, że nie powinnam się martwić i Ty również. Ale jak się widzi tyle włosów na szczotce to miło nie jest na pewno..

TRYCHOXIN - KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Poznaj niesamowitą kurację przeciw wypadaniu włosów Trychoxin! Kosmetyk ten przezaczony jest dla włosów słabych i wypadających. W skuteczny sposób ogranicza wzmożoną utratę włosów oraz wspomaga odrost włosów. W efekcie słosy stają się silniejsze, piękniejsze i grubsze. Skuteczność produktu opiera się na trójfazowej zasadzie działania. Zapobieganie nadmiernemu wypadaniu włosów w oparciu o działanie kwasu oleinowego. Składnik ten zmniejsza produkcję dihydrotestosteronu DHT , który jest główną przyczyną utraty włosów.

Jeśli chodzi o duet Trychoxin to przy stosowaniu dwóch produktów naraz rzeczywiście zauważyłam rezultaty. Przez cały okres używania włosy urosły mi ok 2cm. Jeśli chodzi o nadmierne wypadanie to ostatnio nie mam tego problemu, ale stosuję również suplementację, więc być może zadziałała tu siła wspólna wszystkich produktów. Na pewno zauważyłam sporo baby hair chociażby na linii czoła.

Komentarze

nal

andre

Zostaw swoją myśl