Łupież i wypadanie włosów po ciąży

łupież i wypadanie włosów po ciąży

Wypadanie włosów po ciąży wynika z działania hormonów niezbędnych do utrzymania ciąży i porodu. Chociaż organizm zwykle szybko wraca do równowagi, to wypadające włosy po ciąży często są dla młodych mam dużym problemem. Włosy można wzmocnić, zmieniając dietę i suplementując witaminy. W ciąży włosy kobiety są lśniące i wyjątkowo gęste.

Jak mieć piękne włosy w ciąży i po porodzie? - Poranek z Położną Kasią #14

Witam, od 2 lat zmagam się z problemem wypadania włosów i łupieżu, mój lekarz trycholog polecił mi badania, początkowo była to morfologia w której wyszedł mi delikatny stan zapalny, który można zauważyć poprzez podwyższone leukocyty i monocyty, następnie wykonałam badanie kału gdzie wyszły mi nieliczne bakterie candida albicans, czy mogę przypuszczać że jest to po części przyczyna mojego problemu? To może być przyczyną, brałeś jakieś suplementy? Mi mocniej włosy ostatnio wypadały ale po braniu przez kilka tygodni oeparolu piękna skóra włosy jest z kwasami omega 6, minerałami , jest już lepiej. Robiłam wszystkie badania i niby wszystko było ok, a włosy wypadały.

Komentarze

Romaded

Przez dziewięć miesięcy ciąży zdążyłaś się przyzwyczaić, że twoje włosy są gęste i lśniące.

tereha

Choć ciąża pod wieloma względami nie rozpieszcza, jest coś, czego wielu ciężarnym inne kobiety zazdroszczą. Mianowicie bujnej i lśniącej fryzury.

Bax_bunny

1 0. 0. 0.

Zostaw swoją myśl