Uporczywe wypadanie włosów

uporczywe wypadanie włosów

Intensywne wypadanie włosów u kobiety

Jestem zwolenniczką tego że urodzie trzeba pomagać i dlatego lubię testować różnego rodzaju suplementy diety i kosmetyki pielęgnacyjne. Zawsze staram się jednak o to żeby suplementy diety i kosmetyki które używam były dla mnie bezpieczne dlatego starannie wybieram to co stosuje. Lubię testować zwłaszcza suplementy wpływające pozytywnie na skórę, włosy i paznokcie.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Nigdy nie miałam żadnych problemów z włosami. Natura dała mi ich dużo i dobrej jakości. Specjalnie na nich nie eksperymentowałam - raz w życiu farbowanie i trwała kilka lat temu. Na wiosnę przeszłam małe 3 miesięczne odchudzanie polegające jednakże nie na wielkiej redukcji pożywienia, ale na dużym, częstym, regularnym wysiłku fizycznym. Zaprzestałm diety i nagle wlosy zaczeły wypadac garściami. Na poczatku ignorowałam to zupełnie - myślałam - przejdzie ale po 2 miesiącach lipiec sierpien zacełam się bac. Przyznam ze zaczełam tez liczyc włosy - były dni ze wypadało ich

Komentarze

MaximSafronoff

Czy któraś z Was miała silne wypadanie włosów,które wychodziły wręcz garsciami,przez co zaczęła łysieć i straciła połowe włosów? Może znacie jakieś skuteczne terapie,preparaty lub inne porady aby przestały wypadać i w miejscach gdzie wypadły spowrotem zaczęły odrastać,a może znacie przyczyny wypadania włosów? Dzielcie się wszystkim co wiecie na ten temat.

AnnaLw

granted

Zostaw swoją myśl