Utrata wlosow lonowych

Wypadanie włosów - przyczyny. Jakie choroby powodują łysienie?

Owłosienie łonowe występuje nie gdzie indziej, jak w miejscu narządów płciowych, ale to chyba sprawa oczywista. Mniej oczywiste są natomiast aspekty zdrowotne, seksualne, a nawet psychologiczne, związane z włosami łonowymi. Coraz częściej, zarówno kobiety, jak i mężczyźni zastanawiają się nad sensem golenia włosów łonowych, a inicjacji pozbycia się owłosienia z intymnych części naszego ciała podejmują się już nawet nastolatki.

Witam mam problem w wieku 40 lat straciłam wszystkie wlosy łonowe-wypadły mi w ciągu tygodnia. Odkąd wyłysiała mi cipa mąż niechce się ze mną kochać bo sie czuje jakby miał w łóżku małą dziewczynke. Boje sie że odemnie odejdzie bo nie wytrzyma bez seksu długo a mi włosy już nie odrosną.

Niewyjaśniona utrata włosów łonowych może być mylące i straszne dla kogoś, kto nie zna przyczyny, bezpośrednie lub bazowego, z wypadaniem włosów. Znając niektóre z przyczyn może pomóc w poszukiwaniu leczenia w razie potrzeby i coraz silnej diagnozę od lekarza specjalisty. Czasami powody utraty włosów łonowych są te same powody, jak normalnej utraty włosów. Wiele kobiet i mężczyzn, którzy doświadczają łysienia może też stracić włosy łonowe i ciała w wyniku chorób genetycznych i hormonalnych. Menopauza przynosi na różnych zmian w organizmie kobiety. Wypadanie włosów w okolicy łonowej jest jednym z tych zmian.

Komentarze

peresmeshka

Wypadanie włosów to dolegliwość, która może mieć różne przyczyny. Za wypadanie włosów mogą odpowiadać m.

bvl_symbol

Niewyjaśniona utrata włosów łonowych może być mylące i straszne dla kogoś, kto nie zna przyczyny, bezpośrednie lub bazowego, z wypadaniem włosów. Znając niektóre z przyczyn może pomóc w poszukiwaniu leczenia w razie potrzeby i coraz silnej diagnozę od lekarza specjalisty.

ALUKAR

Zostaw swoją myśl