Utrata wlosow po ciazy

utrata wlosow po ciazy

Utrata włosów i spadek wagi po ciąży

Jak mieć piękne włosy w ciąży i po porodzie? - Poranek z Położną Kasią #14

Cała zawartość iLive jest sprawdzana medycznie lub sprawdzana pod względem faktycznym, aby zapewnić jak największą dokładność faktyczną. Mamy ścisłe wytyczne dotyczące pozyskiwania i tylko linki do renomowanych serwisów medialnych, akademickich instytucji badawczych i, o ile to możliwe, recenzowanych badań medycznych. Zauważ, że liczby w nawiasach [1], [2] itd. Są linkami do tych badań, które można kliknąć. Problemem, z którym boryka się wiele kobiet w ciąży, jest wypadanie włosów. Łysienie w okresie ciąży wiąże się z takimi czynnikami:.

Najlepiej jednak wcześniej zgłosić się do endokrynologa, który zaleci co na pewno z badań jest Pani potrzebne i w jakiej fazie cyklu należy je wykonać. Warto jeszcze zrobić podstawowe badania typu morfologia, CRP, poziom żelaza we krwi. Pozdrawiam serdecznie. Marek Derkacz.

Komentarze

Jeśli jesteś w ciąży lub niedawno urodziłaś, wiesz, że wypadanie włosów po ciąży jest zmartwieniem wielu kobiet. Wzmożone działanie estrogenów utrzymuje mieszki włosowe w fazie wzrostu.

Fghoilrkfj

Tyle było radości, kiedy w ciąży twoje włosy zaczęły wyglądać wspaniale: pięknie lśniły i było ich więcej. Tym większa rozpacz cię ogarnia, kiedy zostawszy już mamą zauważasz, że z każdym dniem jest ich mniej.

mari4ek

viresse

Wiele kobiet martwi się o stan ich włosów po urodzeniu dziecka.

Seredniy

Zostaw swoją myśl