Utrata wszystkich wlosow

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź. Dominika - wg mnie za bardzo się przejmujesz i za szybko zaprzestałaś walki. Oczywiście wcale by mi się nie podobało, gdybym nagle stała się łysa, ale wiem, ze są ważniejsze dla kobiety rzeczy niż włosy. Wiesz co powinno być najważniejsze dla kobiety?

Chemioterapia i utrata włosów

Miliony ludzi na całym świecie doświadczają problemu utraty włosów. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, podobnie jak sposobów leczenia tego schorzenia. Najważniejszymi działaniami są właściwe zdiagnozowanie przyczyny problemu i szybkie podjęcie spersonalizowanego leczenia. Do postawienia diagnozy konieczne są przeprowadzenie szczegółowego wywiadu medycznego, trichoskopii, analiza aktualnych badań morfologicznych. Nadmierne wypadanie włosów jest bardzo często efektem poważnych zaburzeń wewnątrzustrojowych czy niedoborów, dlatego tego problemu nie należy bagatelizować.

Witam, najpierw badania: 1. TSH 3. DHEA 6. TIBC Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta? Załóż teraz. Masz pytanie?

Komentarze

Markar

Alex &.

Gridinsoft

Zostaw swoją myśl