Vichy dercos aminexil clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów

vichy dercos aminexil clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów

Kuracja opracowana dla kobiet w celu przeciwdziałania wypadaniu włosów Dercos Aminexil Clinical 5 działa jednocześnie na 5 różnych obszarów powodujących osłabienie i wypadanie włosów. Poziom włókna włosa: Aminexil i Arginina wspomagają zakotwiczenie włókien włosa w mieszku oraz poprawiają mikrokrążenie. Cząsteczka SP94 działa wzmacniająco na osłabione włókno włosa i odbudowuje jego strukturę. Poziom skóry głowy: Woda Termalna z Vichy, Pirokton Olaminy, Witamina E przywracają równowagę skóry głowy oraz wzmacniają jej barierę ochronną. Dodatkowo formuła dla kobiet wzbogacona została o witaminy PP oraz B6, które rewitalizują włókno włosa.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ampułki występują w dwóch wersjach: dla mężczyzn Aminexil 1. Kurację należy stosować przez dwa miesiące, dwa razy w roku. Stosować raz dziennie minimum trzy razy w tygodniu.

Zapisz się do Newslettera. Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 to kuracja przeciw wypadaniu włosów w postaci ampułek polecana jest dla kobiet z osłabionymi i wypadającymi włosami. Kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 o kompleksowym działaniu występuje w formie wygodnych w użyciu ampułek z aplikatorem. Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 dla kobiet zapewnia zintegrowane działanie w 5 obszarach zidentyfikowanych jako przyczyny wypadania włosów. Wskazania do stosowania Kuracja wzmacniająca do włosów wypadających.

Komentarze

Karina-

Iren f. S.

Zostaw swoją myśl