Vida shock ampułki przeciw wypadaniu włosów biologiczna kuracja

vida shock ampułki przeciw wypadaniu włosów biologiczna kuracja

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail. VIDA SHOCK - ampułki przeciw wypadaniu włosów biologiczna kuracja  efektywnie ograniczają wypadanie włosów i stymulują cebulki włosowe do intensywnej pracy. Dzięki obecności aktywnych składników zawartych w innowacyjnym kompleksie o nazwie trichogen, ampułki przyspieszają wzrost nowych włosów, dając efekt zdrowej, lśniącej i puszystej fryzury.

Miałam jakieś ampułki dawno, dawno temu i nie działały, więc i po tych cudów nie oczekuję. Kiedyś używałam wiele takich produktów i żadnych spektakularnych efektów to nie przynosiło :. Nigdy nie przepadałam za ampułkami, mało kiedy słyszę o nich na prawdę dobre opinie.

WŁOSY WYPADAŁY MI GARŚCIAMI! CO ZROBIŁAM? moje porady

Charakterystyka Ampułki efektywnie ograniczają wypadanie włosów i stymulują cebulki włosowe do intensywnej pracy. Dzięki obecności aktywnych składników zawartych w innowacyjnym kompleksie o nazwie trichogen , ampułki przyspieszają wzrost nowych włosów, dając efekt zdrowej, lśniącej i puszystej fryzury. Kompleks zawiera: sulfopeptydy, aminosacharydy, aminokwasy i biokatalizatory , które dostarczają skórze głowy substratów niezbędnych do wytwarzania zdrowych i mocnych włosów, przyspieszają sam proces wzrostu włosów, ograniczają nadmierny łojotok i sprawiają, że włosy przestają być kruche, matowe i łamliwe, keratyna — dodaje włosom blasku i objętości, wyciągi roślinne — rewitalizują i normalizują skórę głowy. Innowacyjne ampułki łączą w sobie moc najskuteczniejszych składników stymulujących wzrost włosów, ograniczających przetłuszczanie oraz zmniejszających skłonność do łupieżu. Oczyszczają włosy, dodają im siły oraz pozostawiają na nich ochronną warstwę, która ogranicza szkodliwy wpływ czynników środowiskowych. Stosowanie Przed użyciem wstrząsnąć.

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ampułki Brissas Vida Shock to intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet i mężczyzn.

Cecs

arbitr

swaru

Zostaw swoją myśl