Vis plantis basil element odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów opinie

Kolejny krok pielęgnacji. Po oczyszczeniu skóry głowy zadbaj o odżywianie włosów dzięki odżywce na wypadanie włosów. Ocimum Basilicum Extract to naturalny, ekologiczny ekstrakt pozyskiwany z bazylii, na drodze nowatorskiej metody biotechnologicznej stosowanej do tej pory głównie w farmacji. Badania kliniczne wykazały, że ekstrakt z bazylii znacząco zmniejsza wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn cierpiących na łysienie androgeniczne, wzmacnia i odmładza skórę głowy, opóźnia utratę włosów i zagęszcza je.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Mleczko to ostatni krok wzmacniającej pielęgnacji włosów i skóry głowy Basil Element.

Sposób na wypadające włosy za 2 złote!

Nie pamiętasz hasła? Zaloguj się! Zdarza się najlepszym. Już pamiętam! Sprawdź swoją pocztę.

Nie pamiętasz hasła? Zaloguj się! Zdarza się najlepszym. Już pamiętam! Sprawdź swoją pocztę. Wysłaliśmy Ci wiadomość z instrukcjami dotyczącymi odzyskania hasła. Zobacz ofertę.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ocimum Basilicum Element to naturalny, ekologiczny ekstrakt pozyskiwany z bazylii, na drodze nowatorskiej metody biotechnologicznej stosowanej do tej pory głównie w farmacji. Badania kliniczne wykazały, że ekstrakt z bazylii znacząco zmniejsza wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn cierpiących na łysienie androgeniczne, wzmacnia i odmładza skórę głowy, opóźnia utratę włosów i zagęszcza je. Naturalny Czynnik Nawilżający NMF to substancja, która chroni skórę przed odwodnieniem, zachowując optymalny poziom wilgoci w jej górnych warstwach. Nie jestem zadowolona z tej odżywki, teoretycznie włosy po niej mi się podobały, bo były takie lekkie i wygładzone, ale nie widziałam żadnych efektów przeciw wypadaniu włosów. Dodatkowym minusem jest to, że po jej użyciu nie było ułatwione rozczesywanie włosów na co liczę po zastosowaniu odżywki.

Komentarze

dmitryP

Wroccumma

andew

xcaxapokflirt

Zostaw swoją myśl