Wcierka jantar przeciw wypadaniu włosów

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

T ematem dzisiejszego wpisu są wcierki na wypadanie i porost włosów , o których mówię w moim najnowszym filmie na YT. Zapraszam do obejrzenia filmu, powinno się nawet udać jednoczesne czytanie i słuchanie, ponieważ w filmie mówię o wcierkach, które opisałam poniżej.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Receptura odżywki do włosów i skóry głowy Jantar uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol. Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji.

Komentarze

Marvellous

Farmona Jantar Odżywka z Wyciągiem z Bursztynu to produkt bez spłukiwania. Polecana szczególnie do włosów cienkich, słabych i przetłuszczających się. Hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost oraz intensywnie odżywia.

Akademic

Xemax

osn2003

Zostaw swoją myśl