Wcierka na porost włosów babci agafii

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Aktywne serum ziołowe na porost włosów zawiera w swoim składzie kompleks ekstraktów i olejów z roślin stymulujących pobudzenie wzrostu - prawoślaz, cytryniec chiński, żeń-szeń, melisa, korzeń łopianu, pokrzywa, kotki brzozowe oraz prowitaminę B5, kompleks drożdży piwnych, papryczkę chili i Climabazol. Składniki aktywne: - Prawoślaz - działa osłaniająco, zmiękczająco, pozwala utrzymać prawidłowe nawilżenie.

Apteczka Agafii Serum Ziołowe Na Porost Włosów 150 ml

Jak EKSTREMALNIE przyśpieszyć porost włosów!

Tak też było i u mnie, używana sumiennie przez miesiąc nie dała żadnego rezultatu, byłam bardzo zawiedziona Bo ja ją stosuje zawzięcie i wściekam się że włosy jak wypadały to wypadają, a może to właśnie przez nią! Jestem prawie pewna. Nigdy mi nie wypadały włosy w takich ilościach!

czerwona chemia kiedy wypadaja wlosy

Aktywne serum przyspieszające wzrost włosów Babci Agafii to ziołowa receptura oparta na ekstraktach z najbardziej stymulujących roślin. Nie tylko pobudza, ale też wzmacnia cebulki włosa, dzięki czemu włosy rosną szybciej i stają się mocniejsze. Regularne stosowanie zapewnia zdrową skórę głowy i włosy. Sposób użycia : rozprowadź płyn na skórze głowy za pomocą atomizera. Następnie wykonaj masaż. Uczucie mrowienia to prawidłowy objaw oznaczający, że składniki aktywne działają. Nie wiesz, gdzie kupić aktywne serum Babci Agafii przyspieszające wzrost włosów i inne najlepsze kosmetyki na porost włosów?

Komentarze

Mi starczył na ponad 3 miesiące i byłam bardzo zadowolona z jego działania.

SergKein

Aktywne serum przyspieszające wzrost włosów Babci Agafii to ziołowa receptura oparta na ekstraktach z najbardziej stymulujących roślin. Nie tylko pobudza, ale też wzmacnia cebulki włosa, dzięki czemu włosy rosną szybciej i stają się mocniejsze.

frig

Curitib

Zostaw swoją myśl