Wcierka z kozieradki na wypadajace wlosy

wcierka z kozieradki na wypadajace wlosy

O tym, że moje włosy zaczęły nagle straaaaaaasznie wypadać wspominałam Wam na blogu przy okazji TEGO wpisu, pisałam też, że zamierzam przetestować coś zupełnie nowego…  O kozieradce przeczytałam u Kascysko jeszcze we wrześniu. Zaciekawiła mnie nią strasznie, ale nie miałam wtedy powodów by po nią sięgać. Na początku listopada powód się znalazł, a ja na szczęście przypomniałam sobie o tamtym wpisie.

Jak udało mi się zagęścić włosy w tydzień

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. No, teraz to już na pewno wypróbuję: Jestem bardzo ciekawa tych miodowych refleksów. Myślę, że im większe stężenie naparu tym mocniej barwi : Ale też mocniej wysusza ;. Cieszę się że napisałaś tą recenzję, ale chciałabym dowiedzieć się jak z baby hair?

Nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam: po aplikacji wcierki wieczorem po umyciu głowy , rano nie jest konieczne mycie włosów? Nigdy nie miałam potrzeby stosowania kozieradki,ale czytałam sporo pozytywnych opinii na jej temat i świetnie,że u Ciebie tak dobrze się spisuje:. Nigdy osobiście nie stosowałam wcierki z kozieradki, ale aktualnie włosów leci mi więcej, więc post idealnie dla mnie :. Trochę już też czytałam o kozieradce na blogach i wizażu, ale nigdy nie próbowałam Póki co o dziwo jesień, a mi na grzebieniu ze 2 włosy zostają tylko Kozieradkę będę nakładała od jutra, ale mi strasznie przeszkadza jej zapach.

Komentarze

Altrash

Kozieradka pospolita łac. Trigonella foenum-graecum L.

traf88

Zostaw swoją myśl