Wcierki na wypadanie wlosow

W codziennej pielęgnacji włosów często zapominamy zadbać o skórę głowy. Inwestujemy w drogie szampony, odżywki i maski do włosów, zapominając, że są produkty przeznaczone tylko do skóry głowy, czyli wcierki do włosów i skóry głowy. Skóra głowy również potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji.

T ematem dzisiejszego wpisu są wcierki na wypadanie i porost włosów , o których mówię w moim najnowszym filmie na YT. Zapraszam do obejrzenia filmu, powinno się nawet udać jednoczesne czytanie i słuchanie, ponieważ w filmie mówię o wcierkach, które opisałam poniżej. Oznaczenia: składnik nawilżający , ekstrakt roślinny , inny ciekawy składnik. Mój komentarz: Oczywiście Jantar to jeden z moich ulubieńców, co widać chociażby po liczbie wpisów i filmów na jego temat. W składzie znajdziecie też wiele rodzajów substancji nawilżających, oraz kilka ciekawych składników dodatkowych, jak na przykład biotynę.

Mnie włosy wypadają coraz mocniej i mocniej, jestem w trakcie badań, ale co wynik, to dobry. Skóra głowy jest niespokojna, często swędzi i piecze, choć teraz mniej, kiedy używam ciągle jednego i tego samego zestawu z tym ze włosy zaczęły wypadać wcześniej, niż poczułam pierwsze pieczenia - ale nawet gdy piecze,wygląda normalnie. Akurat w gorszy dzień byłam u trychologa i nic nie zaobserwowaliśmy. Cebulki mam nieciekawe, na 10 włosów, 5 wyrwało się bez cebulki, 3 z cebulkami dystroficznymi i tylko 2 z normalnymi. Łykam vitapil, witaminy, kolagen, pije dużo świezych soków, czystek, jem chia, goji.. No własnie nie bardzo. Jedyne co, to byłam w Grecji, ale to pod koniec czerwca - potem po powrocie zaczęły wypadać, dosłownie po 3 dniach od powrotu i do tej pory nie przestały, a to już 4 miesiące. Jutro mam wyniki na progesteron, a potem szukam dalej, choć niewiele zostało mi pomysłów. Tarczyca w normie, OB całe w normie. Endokrynolog przyjmuje że norma TSH to max 2,5 więc może warto pójść w tym kierunku?

Komentarze

kenik

Większość kobiet chce mieć piękne i długie włosy. Jednak prędkość z jaką rosną nasze włosy, to sprawa bardzo indywidualna.

Elizov

Zostaw swoją myśl