Włosy wypadają razem z cebulkami

Piszę w związku z dużym dla mnie problemem. Od 4 miesięcy strasznie wypadają mi włosy. Zawsze miałam bujne, bardzo grube włosy, aż zaczęły powoli wypadać. Byłam u ginekologa - progesteron, estradiol, FSH w normie jak to ginekolog stwierdziła tylko dzieci rodzic. Włosy z dnia na dzień wypadają mi garściami. Na początku po 70, potem po , później , a teraz już wolę nie liczyć, bo ciągle płaczę.

O przyczynach wypadania włosów mówi dr n. Śmierć włosa przebiega cicho i niezauważalnie.

Kasia od lat zmagała się z problemem nadmiernego wypadania włosów [Powrót Doktora Szczyta]

Nikotyna powoduje skurcz naczyń krwionośnych, co prowadzi do zmniejszonego uwalniania tlenu w tkankach i niedostatecznego odżywienia włosów. Dym tytoniowy zawiera substancje smoliste, które osadzają się na włosach i przez to je wysuszają. W wyniku palenia papierosów włosy stają matowe i łamią się, jednak nie w takim stopniu, by móc spowodować nieodwracalną utratę włosów.

Zobacz mój profil. Mam 21 lat i od dłuższego czasu wypadają mi włosy. Z tyłu głowy mam lekką łysinę i widać mi głowę, mam ich z miesiąca na miesiąc mniej. Zawsze miałam cienkie włosy, ale zaczęły mi bardzo wypadać razem z cebulkami. Wypadają gdy je myje, suszę, czeszę. Nawet jak nic z nimi nie robię. Dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne od 4 lat i nie jem w ogóle mięsa.

Komentarze

0bevan

garry_wolf

Zostaw swoją myśl