Wypadają mi włosy i nie mam okresu

włosy wypadają z cebulkami

Od jakiegoś czasu bardzo, ale to bardzo wypadają mi włosy - gdy się czeszę, pół szczotki mam we włosach, gdy je myję - też ich tyle wychodzi, nawet jak czasem je ręką przeczeszę to mam je na ręce! Dlaczego tak jest? Odżywiam się zdrowo, jem owoce i warzywa, biorę witaminy i kwasy Omega 3, łykam Skrzypowitę i inne takie, więc czemu tak jest? Czy powodem może być wiązanie włosów?

Przez kittyy , Listopad 27, w Zdrowie i uroda. Mam 15 lat i od tego lata wypadają mi strasznie włosy, ale przez ostatnie 3 miesiące włosy lecą mi garściami! Jak myję głowe to wylatuje mi okropnie dużo włosów, a najgorsze jest to że one się nie łamią tylko wypadają z cebulkami Boje się że niedługo zostane łysa! Robiłam testy na hormony , na cukier , żelazo i tarczyce i mam wszystko w normie. Byłam u dermatologa i powiedział że tak już jest i przepisał mi cynk. Zjadłam połowe opakowania i nie widziałam żadnego efektu. Już wcześniej zażywałam skrzypowite. Myślałam że to może być przyczyna złego szamponu więc używałam specjalnego szamponu do zniszczonych włosów , później dla dzieci jonhons baby , a obecnie używam vichy derecos. Mam również problemy z okresem, ponieważ od 1,5 roku nie dostałam miesiączki, a pierwszą miesiączke dostałam 2 lata temu.

Przez kittyy , Listopad 27, w Zdrowie i uroda. Mam 15 lat i od tego lata wypadają mi strasznie włosy, ale przez ostatnie 3 miesiące włosy lecą mi garściami! Jak myję głowe to wylatuje mi okropnie dużo włosów, a najgorsze jest to że one się nie łamią tylko wypadają z cebulkami Boje się że niedługo zostane łysa!

Komentarze

Miałam identyczny problem 3 lata temu po raz pierwszy- schudłam w dwa miesiace 7 kilo Cieszyłam sie niesamowicie i planowałam dalsze odchudzanie- choc miałam juz niedowagę.

unikom-artem

Indpred

Lanka

Zostaw swoją myśl