Wypadają włosy forum

SPOSÓB na WYPADANIE WŁOSÓW u mężczyzn - David Dori

Od kilku miesięcy włosy wypadają mi garściami. Nie wiem już jak z tym walczyć, bo zaraz chyba będę łysa. Znalazłam w aptece coś takiego jak pilfood i chcę spróbować - moja ostatnia deska ratunku. Czy ktoś z Was to stosował? Sprawdź hormony tarczycy nim weźmiesz się za jakiekolwiek medykamenty. Dodatkowo można sprawdzić stan Wit.

Włosy wypadają mi garściami. Przy samym myciu ich wypada mi kolo plus później czesanie to kolejne 30 gdzie kiedyś miałam. Ponoć mam LZS i to dlatego. Co prawda nie mam blizn. Mam parę plamek na skórze głowy które zaogniaja się i gdy używam szamponów to łagodnieja. Teraz mam czysta skórę głowy ale są takie górki czuje je tylko pod palcem. Dermatolog przepisała mi tylko stieprox i dodatkowo jakiś szampon przeciwlopiezony do wyboru Używam plastrów evra juz 3 miesiące.

Przez Gość Łysina, Czerwiec 16, w Zdrowie i uroda. Ostatnio okropnie przerzedziła mi się czupryna Jakie witaminy kupić, żeby wzmocnić włosy?? Przywróć formatowanie. Dozwolonych jest tylko 75 emoji. Wyświetlać jako link.

Komentarze

abalaban

Nieodpowiedni styl życia, dużo stresu, ciąża i fatalne odżywianie są zwykle przyczyną nadmiernego wypadania włosów.

Inkin

Nasila on wydzielanie hormonu prolaktyny, której nadmiar sprzyja ich osłabianiu i wypadaniu.

3_aka_3

Zostaw swoją myśl