Wypadaja mi włosy strasznie

Witam , a więc sprawa wygląda tak : pod koniec czerwca pierwszy raz rozjaśniałam włosy na blond. Efekt był fatalny więc dzień poźniej farbowałam na ciemny. Niedawno znowu farbowałam bo kolor był już spłukany , ostatnio też schudłam 5 kg ale zazncze ,że włosy zaczęły wypadać przed dietą , stosuje różne odżywki , maski idt. Wydaje mi sie, ze zbyt szybko przefarbowałas wlosy z rozjasnianych na ciemne powinnas zrobic przerwe. Mozliwe jest tez ze masz za malo witamin przez to odchudzanie.

O przyczynach wypadania włosów mówi dr n. Śmierć włosa przebiega cicho i niezauważalnie. I choć cebulka już obumarła, włos zdobi naszą głowę jeszcze prawie trzy miesiące, zanim wypadnie. Gdy nie odchodzi samotnie, a w licznym towarzystwie, budzi to niepokój i nasuwa pytanie:.

Przyczyny wypadania włosów- rozmowa z trychologiem Magdą Szymczak

Witam, Mam 21 lat i taki problem, że od jakiegoś czasu, dokładnie jakiś miesiąc, wypadają mi bardzo włosy. Robiłam już badania krwi i tarczycy i wszystko jest ok. Nie biorę żadnych takich leków, od których mogłyby mi wypadać. Byłam już u kilku dermatologów , przepisali mi jakieś płyny, ale nie widzę rezultatu - tylko bardziej wypadaj. Mam z natury rzadkie włosy, więc jeszcze trochę i nie będę miała czego związać. Co mam robić? Proszę bardzo o pomoc eksperta: Katarzyna. Przeprowadzone badania wykazały, iż zaburzenia krążenia mogą mieć związek z wystąpieniem łysienia.

Komentarze

Serega1976

AlexanderI

Zostaw swoją myśl