Wypadajace wlosy i swedzaca skora

wypadajace wlosy i swedzaca skora

Przez Gość k-sia, Maj 2, w Zdrowie i uroda. Przez Gość Kasia, 3 godziny temu w Życie erotyczne. Przez Gość Kasia Rozpoczęty 3 godziny temu. Przez Gość Trzecia Rozpoczęty sobota o

Świąd: jakie choroby objawiają się swędzeniem skóry

Sucha Skóra Głowy. Jak sobie z Tym Poradzić?

Hej, Wiem, że problem nie dotyczy tylko mnie, więc wrzucę tu opis mojej walki o piękne włosy. Wyniki tarczycy, żelaza, ferrytyny, wit B itd - poprawne. Stresu w sumie mało, więc problem wypadających włosów był dla mnie zaskoczeniem. Ostatecznie stanęło na tym, że sprawdziło się 6, ale wracam do 4 ostatnich: - szampon Mediket Plus - zaczęłam używać go ponieważ bałam się, że mam jakąś grzybicę skóry głowy.

Masz bardzo ładne włosy ; Podoba mi się ich kolor ; Ja też nie wyobrażam sobie nie używania suszarki ;. Gdybym miała grube włosy pewnie bym nie używała suszarki , ale przy cienkich raczej jest to niemożliwe. Mąż mi farbuje włosy i kolor nie jest do końca taki jakbym chciała, ale boję się iść do fryzjera ze względu na możliwość podrażnienia mojego wrażliwego skalpu. W tym momencie doszłam do ustabilizowania i uregulowania go. A ja nie suszę włosów suszarką, bo robi mi się na głowie puch. Po tym co napisałaś zaczęłam się zastanawiać, czy może spróbować też z suszarką by ograniczyć przetłuszczanie ;. To czy suszarka służy Twoim włosom musisz sama to stwierdzić.

Komentarze

Świąd skóry jest o wiele bardziej dokuczliwy niż ból, przekonują lekarze. Swędzenie skóry może być spowodowane grzybicą, zapaleniem skóry albo świerzbem.

HitMyWe

dostavik

Zostaw swoją myśl