Wypadajace wlosy jaki lekarz

Mam 17 lat i strasznie wypadają mi włosy, są dosłownie wszędzie! Nie mam już ponad połowy swojej początkowej objętości kucyka, nie wiem co robić. Próbowałam już chyba wszystkiego, różnego rodzaju wcierki, sok z brzozy, witaminy, piłam skrzyp i pokrzywę i dalej nic. Mama oczywiście myśli że przesadzam i że to normalne, ale niedługo dojdzie do tego że będę miała trzy włosy na krzyż. Proszę o jakieś porady: co mogę kupić i pomoże?

Mam 21 lat i od pewnego momentu zauważyłem, że włosy bardzo mi wypadają przy i po myciu. Myję głowę codziennie, ponieważ gdy nie umyję chociaż jednego dnia nie jestem w stanie wytrzymać swędzenia skóry głowy. Następna rzecz - wypadają mi straszne ilość włosów z tylu głowy "gniazdo" , raz udało mi się wyciągać ich 40, lekko je ciągnąc.

Odżywiasz "martwe" włosy od zewnątrz 🤔⁉️ powodzonka 💖👍 #313

Ta wartość jest zbyt krótka. Dlaczego potrzebujemy Twojej zgody? Twoja zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem przekazać wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje o zadanym przez Ciebie pytaniu. Informujemy Cię, że zgoda może zostać w każdej wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna. Czy informacje o moim pytaniu trafią do Profesjonalisty?

Polecam olejek Sesa- można kupić na allegro i tabletki ze skrzypem oraz cynk ; Wskazana jest również diagnostyka w kierunku chorób tarczycy i niedokrwistości. Preparaty preparatami, jednak jeśli nie zauważasz żadnej poprawy radzę wykonać badania tarczycy. Często nadmierne wypadanie włosów jest objawem choroby tarczycy, którą można łatwo zdiagnozować. Zrób badania krwi, skontaktuj się z trychologiem i zmień dietę, dodaj do nie dużo warzyw i oczywiście owoców jedz ryby i bierz witaminki z grupy B. Coś o tym wiem.. Poza włosami straciłam też sporo nerwów na walkę z wypadaniem. Bywało i tak, że na szczotce zostawała mi ogromna kępa po zwykłym czesaniu. Poczytałam trochę w sieci i udałam się do trychologa. Zrobili mi kurację na wypadanie włosów.

Komentarze

Dla wielu ludzi jest to zaskoczeniem, ale wypadające włosy to bardzo częsty element snów i to nie tylko w przypadku mężczyzn, u których łysienie traktowane jest jako coś miarę normalnego, chociaż oczywiście nie do końca pożądanego.

mamaychik

ATTom

Zostaw swoją myśl