Wypadajace wlosy plackami

Okresowe wypadanie włosów u psów , szczególnie na wiosnę, jest zjawiskiem zupełnie normalnym. Zwierzęta pozbywają się wówczas gęstego włosa puchowego, który chroni je w zimę przed mrozem. Niepokoić powinniśmy się, gdy pies nadmiernie linieje przez cały rok albo gdy zdrowy do tej pory czworonóg nagle zaczyna tracić sierść. Najczęstszą przyczyną nadmiernego wypadania sierści u psa jest niewłaściwa dieta. Powinna być pełnowartościowa, czyli zawierać wszystkie niezbędne dla niego składniki odżywcze.

Naturalna odżywka do włosów na bazie oleju kokosowego.

Bardzo przydatny post Nie kupuj w Biedronce. Olej powinno kupować siew dobrych aptekoach, które przechowują go wyłącznie w lodówce. Kiedyś olejowałam włosy ale wysokoporowate się nie polubiły. Teraz porowatość spadła. Może spróbuję pić olej lniany i wypróbuję go na włosy? Nie piję, a kupiłam: Chyba jednak zacznę pić, bo mam problemy ze zbyt wysokim cholesterolem. Mam ten sam i piję już ok. Bardzo mi nie smakuje :p Wypijam z rana jedną łyżkę i szybko zajadam łyżeczką dżemu albo zapijam sokiem z aloesu i malin i da się przeżyć.

Komentarze

Dany22

Miałam piękne długie i co najważniejsze grube włosy ,wszyscy mi ich zazdrościli,niestety gdy miałam 12 lat zmarła moja ukochana babcia,włosy zaczęły mi wypadać, najpierw plackami do dziś został plac z tyłu głowy po konsultacji w rodzinnym mieście pani dermatolog położyła mnie na oddział i zaczęła "leczenie" a właściwie eksperymenty ponieważ po 3 tygodniach włosów już wogóle nie miałam a na głowie pozostały tylko otwarte rany,spaliła mi cebulki pozostałam całkowicie łysa dodatkowo dostałam 45 zastrzyków dożylnie, przeżyłam szok będąc osobą która wchodzi w życie,rodzice zabrali mnie do kliniki w bydgoszczy tam zaleczono mi "rany" pan profesor powiedział że preparat który mi wcierano 2 razy dziennie powino się po godzinie zmyć a niestety nawet nie pozwolono mi umyć głowy. Po 3 latach zaczęły mi odrastać włosy,wprawdzie nie miałam takich jak kiedyś ale nie miałam placów przeswitów, były nie zagrube ale byłam w pełni zadowolona i wszystko było dobrze do czasu zakończenia szkoły średniej stres spowodowany matura przypomiał o chorobie.

Stelth

Zostaw swoją myśl