Wypadajace wlosy po angielsku

Dla wielu ludzi jest to zaskoczeniem, ale wypadające włosy to bardzo częsty element snów i to nie tylko w przypadku mężczyzn, u których łysienie traktowane jest jako coś miarę normalnego, chociaż oczywiście nie do końca pożądanego. Sennik rozważa tutaj bardzo wiele opcji i kiedy przyśni nam się coś w tym stylu, trzeba się dokładnie zastanowić, jak właściwie wyglądało łysienie w naszym śnie i jaki był jego efekt końcowy: czy włosy wypadły kompletnie, czy coś jeszcze zostało, chociaż nie zawsze ma to znaczenie. Przejdźmy do wszystkich sytuacji szczegółowych. Chociaż u kobiet taki sen także się pojawia, jest on raczej rzadko spotykany.

"proste włosy" — Słownik kolokacji angielskich

Jak udało mi się zagęścić włosy w tydzień

He was talking to a young girl with straight , fair hair and they were both very serious. He had the straight black hair common among the Pack. She is slight with straight black hair and large brown eyes. A little girl with straight black hair runs into the living room. He saw now that her straight black hair had been allowed to grow a little longer since he'd left. He was short, with straight brown hair and a thin face.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Mam ogromny problem z wlosami od jakis 3 tygodni - wypadaja jak oszalale. Ostatnio nawet zaczelam liczyc i srednia dziennie to

Komentarze

Nie pamiętasz hasła.

Shava

My hair is dark brown and quite thick. I have a crew-cut with a small widow's peak  at the front.

imeninnik

He was talking to a young girl with straight, fair hair and they were both very serious.

Eviscerator

Zostaw swoją myśl