Wypadajace wlosy w lato

wypadajace wlosy w lato

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Mam ogromny problem z wlosami od jakis 3 tygodni - wypadaja jak oszalale. Ostatnio nawet zaczelam liczyc i srednia dziennie to

Mam 17 lat i strasznie wypadają mi włosy, są dosłownie wszędzie! Nie mam już ponad połowy swojej początkowej objętości kucyka, nie wiem co robić. Próbowałam już chyba wszystkiego, różnego rodzaju wcierki, sok z brzozy, witaminy, piłam skrzyp i pokrzywę i dalej nic. Mama oczywiście myśli że przesadzam i że to normalne, ale niedługo dojdzie do tego że będę miała trzy włosy na krzyż.

Wzmożone wypadanie włosów szczególnie dotkliwie odczuwamy podczas zmian pór roku. Z problemem okresowego wypadania włosów zmagamy się zwykle jesienią oraz wiosną. Jesień to czas pożegnania ze słońcem, utraty witalności i apatii, co od razu przekłada się na wygląd naszych fryzur. Wiosna to czas przesilenia, czyli zmęczenia organizmu zimową, bezsłoneczną aurą i brakiem witamin, co skutkuje zmęczeniem i wypadaniem włosów. Mimo to sezonowe wypadanie włosów może dopaść nas przez cały rok.

Komentarze

Thor

Włosy — trendy w koloryzacji na wiosnę lato lamode. Najmodniejsze kolory włosów wiosna lato — Kobieta.

ssh2k

ygen

Zostaw swoją myśl