Wypadające włosy i trądzik

Nie wiem czy wiecie, ale oprócz tego, że przyznaję się do bycia Kosmetykoholiczką, jestem też wielką Gadżeciarą. Co prawda, moja skóra nie jest już skórą trądzikową, jednak problem niedoskonałości nadal u mnie występuje. Zwłaszcza tych, związanych ze zmianami hormonalnymi. Dlatego kiedy odkryłam, że istnieje domowa wersja urządzenia, stosowanego w gabinetach kosmetologicznych, postanowiłam je wypróbować. Urządzenie do domowej pielęgnacji cery trądzikowej, tłustej i mieszanej, a także dojrzałej, słabo ukrwionej oraz skóry osób palących. Polecane również do pielęgnacji skóry głowy oraz w celu przyspieszenia gojenia ran.

WYPADANIE WŁOSÓW/ŁYSIENIE ANDROGENOWE Q&A: Czy miałam nawroty? Suplementy i zioła, które mi pomogły!

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty. Przyczyną mogą być zaburzenia hormonów płciowych. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła?

Komentarze

BEREG9187

Od jakiegoś czasu bardzo wypadają mi włosy. Do tego moja cera strasznie się przetłuszcza, mam okropny trądzik na twarzy i dekolcie.

kanareik

Zostaw swoją myśl