Wypadające włosy jesienią

wypadające włosy jesienią

Ogólnie u mnie mycie to max dwa razy w tygodniu , bo moja skóra głowy nie potrzebuje częściej. Teraz nie używam delikatnych szamponów bo zaczęły mi przetłuszczać strasznie włosy zaraz po umyciu :. A to się często mi również zdarza. Długo zajęło mi znalezienie delikatniejszego szamponu, który włosów nie będzie przetłuszczał.

Pielęgnacja włosów jesienią – zachowaj lśniące włosy

Estera Zoc-Firlik , 15 października Dobry szampon i odżywka o działaniu nawilżającym to coś, z czym warto zaprzyjaźnić się w sezonie jesiennym. Musimy pamiętać, że po wakacjach nasze włosy nie są w najlepszej kondycji. Mogą być przesuszone lub uszkodzone nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Chłodne, jesienne dni jeszcze bardziej pogłębiają ten stan. Co za tym idzie, dobry szampon nawilżający to kosmetyk na wagę złota.

O włosy staram się zdać każdą porą roku. Ewa to może warto zainwestować w dyfuzor? Zobacz sobie u Maliniarki jak jej włosy wyglądają po nim :. Jeszcze schną, ale już widzę, że są inne, lekkie. Jak długo będę musiała nim myć? Czytałam gdzieś, że od tygodnia.

Wypadanie włosów jesienią to zmora osób, które mają wrażliwą kondycję włosów. Osoby te powinny w tym okresie w sposób szczególny zadbać o stan  swoich włosów. Jak zatrzymać wypadanie włosów i cieszyć się szybkim wzrostem włosów? Przyczyną nagłego wypadania włosów może być przebyty silny stres, choroba, źle dobrana dieta lub używki. Na szczęście problemy te mają zazwyczaj charakter przejściowy, jeśli w tym czasie odpowiednio zadbamy o swój organizm.

Komentarze

MrPR

Yula

Zostaw swoją myśl