Wypadające włosy po izoteku

Przejrzałem już różne fora dotyczące leczenie trądziku i wszystkie ,dowiedziałem się,że włosy w czasie stosowania tego specyfiku ulegają znacznemu przerzedzeniu oraz,że sytuacja ta nie poprawia się po skończeniu kuracji Izotekiem. Są tu może osoby,będące w czasie lub po kuracji? Wypadają nadal? Włosy mocno się przerzedziły? Po kuracji włosy odrastają czy nic nie ulega zmianie?

Trądzik objawia się nie tylko nieestetycznymi krostkami. Może również przybierać postać czerwonych plam. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o trądziku różowatym. Opisane wypadanie włosów może być zarówno wynikiem stosowania preparatu Izotek jak i wielu innych przyczyn. W celu ustalenia konkretnej przyczyny konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz ew. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem POZ. Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa lub trychologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę. Trichoskopia jest cyfrową metodą badania włosów, opierającą się na technice wideodermoskopii. Najczęściej stosowanymi powiększeniami są powiększenia 20 -krotne i krotne.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Dokładnie rok temu zaczełam kurację Izotekiem, która trwała ponad pół roku z dzienna dawką 40mg. Mój problem polega na tym, że od lutego leku nie biorę, a włosy wypadają nadal, są dość osłabione. Wypadać zaczęły po ok 3 tyg od rozpoczęnia przyjmowania leku i i tak jest do dziś.

Komentarze

Prześlij komentarz Bardzo dziękuje za każdy komentarz :. Wybrane wpisy.

sleep

Grimo

Od 6 miesięcy zażywam Izotek. Najprawdopodobniej właśnie ten lek wywołał u mnie zespół jelita drażliwego.

Sanzec

Zostaw swoją myśl