Wypadające włosy u faceta

wypadające włosy u faceta

Rozmowy Nasze akcje Kody Rabatowe Booking. Polki Zdrowie Rozmowy o zdrowiu Leczenie Dermatolog. No niestety, mój drogi, możesz zacząć się już żegnać z włosami na moje oko. Pociesz się myślą, że jeden mężczyzna na trzech zaczyna łysieć już przed trzydziestką, a to oznaka wysokiego stężenia testosteronu — a więc męski z Ciebie egzemplarz. I nie musisz wyglądać jak Majdan — wystarczy ściąć włosy na króciutko. To pisałem ja, dumny posiadacz wysokiego, myślącego czoła.

Łysienie - winne są geny

SPOSÓB na WYPADANIE WŁOSÓW u mężczyzn - David Dori

Włosy we śnie mogą wskazywać na Twój stan fizyczny albo psychiczny. Sennik wyraźnie mówi, że sny o włosach oznaczają męskość i witalność, a także energię seksualną i siłę. Mają też znaczenie falliczne. Sennik interpretuje sny o włosach bardzo różnie, dlatego niezwykle ważne są okoliczności towarzyszące. Czasem włosy  odzwierciedlają także stan Twojej duszy, dlatego ważne jest, czy są grube, czy cienkie, zadbane, czy poplątane? Również istotny jest kolor włosów.

Komentarze

Dla wielu panów gęsta czupryna to atrybut witalności, urody i męskości. Trudno im zaakceptować postępujące wypadanie włosów.

Serith

Vadya1

Mimo wielu badań przyczyna wypadania włosów pozostaje w zasadzie nadal nieznana. Wiadomo jednak, że poważną rolę odgrywa układ hormonalny, dziedziczność, wpływy genetyczne, np.

Lenok1

Zostaw swoją myśl