Wypadanie 300 włosów dziennie

Na tej najmniejszej nic nie czuję. Jakoś wolę raz a dobrze niż co chwilę się miziać na małej mocy - ręka boli. Ja również zawsze daję na największą moc po kilku chwilach czesania ,,średniakiem'' :D Mrowienia praktycznie potem nie czuję. Tylko ostrzegam - dźwięk na najwyższym ustawieniu brzmi jak maszynka do strzyżenia, ewentualnie mała kosiarka do trawy.

Mam 21 lat i duży problem z wypadaniem włosów. Zaczęły wypada 5 lat temu po miesięcznej drastycznej diecie.

Najczęstsze przyczyny wypadania włosów

Wypadanie włosów - Trychologia Kosmetyczna

Pierwsze objawy łysienia androgenowego mogą wystąpić w młodym wieku. Codziennie w sposób naturalny wypada nam do włosów — najczęściej tracimy je w trakcie czesania i mycia. Nasze obawy powinna wzbudzić dopiero sytuacja, gdy zobaczymy, że włosów ubywa znacznie więcej i postępuje to w sposób długotrwały. Każdy włos rośnie przez kilka lat, a następnie wypada, by na jego. Cykl wzrostowy poszczególnych włosów u ludzi, w przeciwieństwie do zwierząt, nie jest zsynchronizowany, dlatego nie występuje u nas zjawisko linienia.

Komentarze

Renee

Stres, geny, wahania hormonalne, choroby — przyczyn wypadania włosów może być wiele. Do którego momentu utrata włosów jest jeszcze normą, a kiedy może wskazywać na poważny problem?

Vikas

eurosoft

Zostaw swoją myśl