Wypadanie wlosow na jesieni

wypadanie wlosow na jesieni

Jeśli włosy wypadają zbyt gwałtownie, fakt ten zaczyna nas martwić. Może to niedobór witamin i minerałów? Może hormony? Jeśli zdarza Ci się zostawić na szczotce zbyt dużo włosów, a fakt ten zaczyna Cię martwić, koniecznie sprawdź tego przyczynę.

Remedium na jesienne wypadanie włosów - Cece MED

To wcale nie żart! Ale zacznijmy od tego, jak w ogóle włos rośnie i czym jest, bo to ma znaczenie dla zrozumienia tematu. Włos to zrogowaciały wytwór naskórka, o charakterystycznym wydłużonym kształcie. Mają go tylko ssaki, czyli także ludzie.

Pielęgnacja włosów cienkich jesienią i zimą oraz plan walki z wypadaniem włosów

Jesień to czas opadających liści… i niestety często także wzmożonego wypadania włosów. To pora roku, w której następują zmiany — nie tylko w pogodzie, ale także w stanie naszej skóry, włosów i paznokci. Wiele kobiet zauważa, że to właśnie jesienią włosy nadmiernie wypadają. Wynika to przede wszystkim ze zmian hormonalnych, charakterystycznych dla tej pory roku, ale także z większego zapotrzebowania na składniki odżywcze.

Po wakacjach pozostaje wiele miłych wspomnień, jednak zniszczone słońcem, upałem i wiatrem włosy nie są jednym z nich. Jeśli dodatkowo w trakcie lata dopuściliśmy do poparzenia skóry głowy na początku jesieni nasze włosy mogą zacząć się przerzedzać — czasami w znaczącym tempie. Dodatkowo okres przesilenia jesiennego to moment, w którym obserwujemy sezonowe wypadanie włosów związane przede wszystkim ze zmniejszoną produkcją niektórych hormonów w naszych organizmach w związku z brakiem słońca. Co zatem zrobić by jesień nie powitała nas dodatkowa porcją chandry związanej z nadmierną utratą włosów? Jeśli latem nie dbaliśmy o włosy, poparzenia wystawionej na słońce skóry głowy to grzeszek, od którego nie uciekliśmy lub sezonowe osłabienie daje się nam we znaki i wzmaga wypadanie włosów nie wpadajmy w panikę. Odpowiednia pielęgnacja specjalistycznymi produktami marki Cece of Sweden pomoże nam szybko i skutecznie uporać się z problemem. Profesjonalne kosmetyki Cece MED Stop wypadaniu włosów powstały w oparciu o aż 16 składników aktywnych. Dzięki temu ich formuła nie tylko zatrzymuje proces wypadania.

Komentarze

Jesień nie sprzyja pięknym i gęstym włosom. W tym czasie nadmierne wypadanie włosów spędza sen z powiek wielu kobietom.

Semyon

COMKIT

Zostaw swoją myśl