Wypadanie wlosow podczas ciazy

Wypadanie włosów po ciąży

Wypadanie włosów po ciąży to bardzo przykra dolegliwość, z którą zetknęłam się po raz kolejny. Jeśli również dokucza Ci ten problem, sprawdź, skąd się bierze i co na wypadanie włosów stosuję każdego dnia.

W czasie ciąży włosy miałam wzmocnione, ale po porodzie wypadały mi garściami. Szampony Pharmaceris bardzo lubię, dobrze się pienią i mają delikatny zapach. Chyba przetestuje zatem inne szampony Pharmaceris Oj mam nadzieję, że skoro wypadanie garściami już zaliczyłam to może po porodzie zostanie mi to oszczędzone: Nadzieja umiera ostatnia jak to mówią Ślicznie wyglądasz w ciąży. Pierwszy obserwator- to brzmi dumnie; Ja nadal się pocieszam, że może włosy, które miały już wypaść wypadły i na tym koniec

Łysienie  po porodzie lub jeszcze w okresie ciąży choć jest sprawą, która spędza sen z powiek wielu kobiet, zwykle samoistnie mija. Podstawą do zadbania o kondycję włosa w tym trudnym okresie jest  zdrowa, zbilansowana dieta , wzmacniające  kosmetyki   do pielęgnacji włosów  i unikanie stresu. Jak jeszcze radzić sobie z wypadaniem włosów w okresie ciąży i karmienia? Podpowiada dr Marta Kurzeja. W ciąży pod wpływem estrogenów dochodzi do przedłużenia  fazy wzrostu włosa.

Komentarze

Strona główna » Objawy i przyczyny » Wypadanie włosów po ciąży i w jej trakcie — przyczyny i pielęgnacja. Ciąża jest okresem, w którym hormony w ciele szaleją.

AndyM

Wiele kobiet martwi się o stan ich włosów po urodzeniu dziecka. Istnieje duża grupa matek, które pragną przywrócić blask swoim włosom sprzed ciąży.

daping

Przez Gość ciaza,porod i wypadanie wlosow, Marzec 28, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. Chcialam sie poradzic..

DIe$el

Zostaw swoją myśl