Wypadanie wlosow w mlodym wieku

wypadanie wlosow w mlodym wieku

Zapamietaj mnie. Forum Co nowego?

Łysienie - przyczyny i leczenie

Problem nadmiernego wypadania włosów dotyczy nawet dwudziestolatków, a niektórych dotyka nawet wcześniej. Przyczyn może być wiele. Na jedne nie mamy wpływu, inne możemy wyeliminować. Czy wiedziałeś, że problem nadmiernego wypadania włosów dotyczy nawet dwudziestolatków? Mimo dostępności szerokiej gamy szamponów i odżywek dedykowanych do określonego typu włosów, wielu mężczyzn zaczyna łysieć nawet przed ukończeniem 20 roku życia. Przyczyny są różne.

Jak zapobiec łysieniu w młodym wieku. Wypadanie włosów w młodym wieku jest coraz częstszym problemem. Dotyka bez względu na płeć i kobiety i mężczyzn. Łysienie przed 30 staje się powodem do zamartwiań, bowiem każdemu w tym wieku zależy na atrakcyjnym wyglądzie. Aby zatrzymać nadmierne wypadanie włosów w młodym wieku ważna jest odpowiednia suplementacja.

Komentarze

Mam 15 lat i od r bezskutecznie odwiedzam kolejnych lekarzy ,którzy niestety nie potrafią mi pomóc. Zaczęło się gdy miałem 10 lat, na skórze głowy pojawiały się strupy z których wydobywała się żółta wydzielina.

andrew_sh

Olejka

Zostaw swoją myśl