Wypadanie wlosow w trakcie ciazy

Strona główna » Objawy i przyczyny » Wypadanie włosów po ciąży i w jej trakcie — przyczyny i pielęgnacja. Ciąża jest okresem, w którym hormony w ciele szaleją. Zmienia się bardzo wiele, a kobiety — choć z jednej strony cieszą się, że zostaną mamami — cierpią z powodu wielu ograniczeń i dolegliwości.

Polecany film

Wypadanie włosów po ciąży, czyli jak Lidia zmieniła fryzurę :)

Łysienie  po porodzie lub jeszcze w okresie ciąży choć jest sprawą, która spędza sen z powiek wielu kobiet, zwykle samoistnie mija. Podstawą do zadbania o kondycję włosa w tym trudnym okresie jest  zdrowa, zbilansowana dieta , wzmacniające  kosmetyki   do pielęgnacji włosów  i unikanie stresu. Jak jeszcze radzić sobie z wypadaniem włosów w okresie ciąży i karmienia?

Prowadzi ciąże i porody wysokiego ryzyka. Specjalizuje się także w ginekologii dziecięcej. Podpowiadamy, jakie dokumenty, badania, ubrania i kosmetyki należy spakować do torby do szpitala i wziąć na porodówkę Wyprawka dla dziecka, które urodzi się zimą, powinna zawierać rzeczy, w których niemowlę nie zmarznie na dworze i nie Warto ułatwiać sobie życie i korzystać z gadżetów, które pomagają podczas karmienia maluszka. Taka poduszka zapewni Kalendarz ciąży Kalendarz rozwoju niemowlaka Kalendarz rozwoju dziecka Kalendarz dni płodnych Kalkulator tygodnia ciąży Kalkulator wagi w ciąży Kalendarz chiński Imiona dla dziewczynek Imiona dla chłopców Kalendarz szczepień Kalkulator wagi dziecka Kalkulator terminu porodu Siatki centylowe Kalkulator wagi płodu Kalkulator wyglądu dziecka Kalkulator wzrostu dziecka Wyniki badań moczu Domowy alkomat. Hity internetu Jak zrobić Starania o dziecko Ciąża i poród Wyprawka okiem mamy i taty Niemowlę Rozwój dziecka miesiąc po miesiącu Małe dziecko Przedszkolak Zabawy z dziećmi Gotowanie z dziećmi Mama i tata Forum. Ciąża i poród.

Dziewczyny, czy któraś z Was ma taki problem? Jestem w 20 tygodniu, od około tygodnia strasznie wylatują mi włosy. Oczywiście wiem, że to hormony i raczej nic się nie poradzi, ale to co się dzieje, coraz bardziej mnie przeraża. To już drugi miesiąc, gdzie lecą garściami, nie szarpię ich, bardzo delikatnie czeszę, nie suszę suszarką, stosuję maseczki i nic, zupełnie nic. Jak tak dalej pójdzie, to do porodu chyba będę prawie łysa.

Komentarze

Levon_

KaZip

Zostaw swoją myśl